VİZYONUMUZ - Swot.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA

İşletmenin Vizyonu

Vizyonumuz, Grubumuzun yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde, Türkiye Elektrik, Otomasyon, Aydınlatma Sektörü aracılığı ile ülkemizin gelişmesinde etkin bir rol oynamaktır. Çalışanlarımızın düşlerinin buluştuğu evrensel bir şirket yaratmaktır.
 

Daha iyi bir yaşam için yenilikler

Daha iyi bir yaşam için yenilikçiliği benimsemek, Swot’un çalışmalarının odak noktasını oluşturur. Yenilikçilik ve kalite varoluşumuzun temelidir. Swot teknolojisiyle üretilen ürünler geleceğin LED aydınlatma pazarına şekil vermektedir.

Taleplerin, beklentilerin ve pazar yerlerinin sürekli değişim halinde olduğu bir ortamda ilerleme felsefemiz müşterilerimize yeni ve geliştirilmiş ürünler sunarak daha yüksek fayda sağlamaktır. Yarattığımız yenilikler, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan farklı kültürlerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak yönde şekillenir. Aydınlatma sektöründeki geleceğe yönelik gelişimlerin hayatın akışını yönlendirdiğine inancımızdan, yaratıcılığımızı kullanırken büyük ve geniş açılı düşünmek benliğimizde vardır.

Aydınlatma alanında dünyanın ileri gelen yeniliklerine öncülük eden güçlü bir şirket olarak, LED pazarının global alandaki gelişmelerini şekillendiriyoruz. Bunun için de net bir stratejiye ihtiyaç duyuyoruz. Yılların tecrübesinin getirdiği bilgi birikimiyle, kurumsal kültürümüzü tanımlayan yenilik yaratma sürecini iş süreçlerimize entegre ediyoruz. Bu sistematik süreç yönetimi yaklaşım Swot’un ciddi rakamlardaki öncü yeniliklerinin temelini oluşturur.

Swot’un tüm yenilikleri, dinamik global LED pazarındaki başarımızın temelidir.

İleriye dönük, vizyoner yaklaşım

Gittikçe karmaşıklaşan bir global dünyada, araştırma-geliştirme ve iyileştirme alanlarında yatırım hedeflerini belirleyebilmek için, teknolojinin, müşteri ihtiyaçlarının ve pazarının, sadece yakın gelecek için değil önümüzdeki on yıl içinde de hangi yöne doğru gittiği konusunda açık bir fikre sahip olmak gerekir. Bu amaçla, bizi kısa, orta ve uzun dönem planlarımızda asiste etmesi için çeşitli yenilik yönetimi araçlarını kullanıyoruz.

Hala devam eden geliştirme projelerimizde, bir ürünün ilk yaratılmaya başlanmasından üretilmesine ve pazarlanmasına kadar geçen bütün süreçleri sistematik bir şekilde tanımlayan yol haritaları çiziyoruz.
Swot'a sahip olduğu dinamizmi kazandıran en büyük faktörlerden birisi olan katılımcı ve yatay yönetim şekli, her noktada belirgin şekilde hissedilmektedir.
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön