MİSYONUMUZ - Swot.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA


İşletmenin Misyonu

Gelişen ve sürekli yenilenen dünyanın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle Türkiye'yi geleneksel teknoloji çöplüğünden ve ekolojik zararlardan arındırmak "Müşteri-Satıcı" ilişkisini "Partner-Ortak" ilişkisi haline dönüştürmek. Önümüzdeki iki yıl içerisinde LED (Light Emitting Diode) konusunda ülkemizin en büyük iki firmasından biri, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak.

BİZ bilinci ile insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir. SWOT Şirketler Grubunun tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, Grubun bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Grubumuzda çalışan insanlar Grup için en değerli varlıklardır. Grubumuzda bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır.

Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir. Grubumuzda çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.

SWOT Şirketler Grubunun bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin 'mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak' gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır.
Hedefimiz 2015 yılına gelindiğinde, SWOT ürünlerinin yaklaşık %50'den fazlasının, SWOT mühendis ve teknisyenlerince tasarlanarak üretilen, yüksek teknolojili özgün cihaz ve sistemlerden oluşmasını sağlamaktır. 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön